אודות המעבדה​

צוותי סקאן אין מומחים בהפעלת ציוד מכ"מ חודר קרקע לצורך ביצוע בדיקת אל הרס במבנים ובניתוח המידע המתקבל באמצעותו. המעבדה מחזיקה במערכות מגוונות לבדיקות ללא הרס לשיקוף אלמנטים מבטון ורכיבי זיון.

 

עיקר פעילותה של סקאן אין בבדיקות אל הרס לתמ"א 38, בדיקת תקרות פלקל, איתור קורות ועמודים ושחזור תוכניות קונסטרוקציה, איתור כבלים דרוכים, בדיקת פרטי זיון באלמנטים ועוד. באתר של סקאן אין תמצאו מידע רב ותמונות המפרטות את תהליכי הבדיקה ושירותי בדיקות אל הרס אותם מציעה המעבדה.

 

סקאן אין פועלת משנת 2006 במתן שירותי בדיקות אל הרס עבור קהילת המהנדסים. הערך המרכזי של המעבדה הוא דיוק- אנו רוצים לאפשר למהנדס קבלת ההחלטות על בסיס מידע איכותי ומדויק. המעבדה מקפידה מאוד על ביקרת האיכות של תוצרי הבדיקות ומקפידה להפיק דוחות רלוונטים למהנדס, קריאים ומובנים, המכילים מידע תמציתי ומדויק.

 

המעבדה רכשה מומחיות רבה בתחום בדיקות המכ"מ חודק קרקע (G.P.R) וצברה אלפי שעות עבודה באיסוף מידע ופענוח נתונים גולמיים של המכ"מ. החברה עוסקת רק בבדיקות אל הרס של קונסטרוקציות בטון, ומתמקדת בעיקר בתחום המכ"מ ולכן אנו מומחים ביותר בתחום זה.

 

בשנות פעילותה של המעבדה צברנו לקוחות רבים, בינהם קבלנים גדולים, משרדי מהנדסים מובילים, רשויות עירוניות גדולות, משרד הביטחון, וכן פעילות רבה בחו"ל.

(מספר מקשר)

וואטסאפ (בלבד): 050-775-9118​

טלפון: 0539419168​

sales@scanin.co.il​